Setkání na Sněžce

22.9.2018 Okolo 13 hodiny se sejdeme na vrcholu Sněžky. Jako základní tábor jsme vybrali kemp Slunečná. Kde v pátek proběhne"seznamovací večírek" V sobotu po akci volná zábava (diskuze). neděle rozjezd domů. Ubytování si zajišťuje každý sám. Kemp Slunečná Tel:739 219 792. Všichni jsou zváni se psy i bez psů.

Setakání se zůčastnilo 14 psů se svími majiteli. Počasí nám přálo. Na vrcholu troch foukalo. Fotografie z akce ke stažení zde Heslo: snezka2018

Srazu ve Lhotce se zučastnili pouze 4 majitelé štěňat z naší chovné stanice. Neodradilo mě to, a již teď přemýšlím o srazu někdy v průběhu září tohoto roku. Majitele budu informovat emilem a zároveň rozšiřuji pozvání i pro budoucí majitele, kteří uvažují o vlastnictví ČHP. Budou mít možnost prohlednout si více jedinců různých situacích, pohovořit s majiteli a případně se rozhodnout je-li toto plemeno pro ně to pravé. Celá akce proběhne opět na Vysočině v lůně přírody. Předběžně jsou všichni zváni ! 

Sraz Lhotka štěňata 11-13.5.2018-Fotografie ke stažení zdeSraz Lhotka štěňata 11-13.5.2018-Fotografie ke stažení zde

Heslo: Lhotka18

Vzhledem k tomu, že je naše rodina velmi aktivní, řešili jsme delší dobu problém, jakým způsobem zapojit do našeho aktivního života svého zdravotně postiženého syna.
Nakonec jsme objevili na veletrhu pro Hendikepované vozík s názvem Benecykl. Tato pomůcka je určená pro zdravotně postižené a je jí možné použít jako vozík za kolo, saně nebo i jako obyčejný kočár.
S pomocí nadace se nám podařilo vozík Benecykl Maxi pořídit. Vozík změnil život naší rodiny a umožnil nám žít plnohodnotným životem. Jezdíme společně na kola a v zimě s pomocí našich tažných psů vozíme syna na hory, kde chodíme na horské procházky. Vozík, ale i psí miláčci nám velmi usnadňují život.